Отзывы о компании Бджолярський магазин "ВУЛИК"
- Микола Л.
Дякую! Все пройшло швидко та добре, товар був в наявності, ціна актуальна.
Виталий К.Все підійшло, чудово огоргуло відро. вже працює над декристалізацією.
дякую.Олексій К.- Ермоленко П.
- Юлія Г.
- Вячеслав Ч.
- Амон
- Сергей А.
Простой, большой и похоже что точный! Дякуемо.
- Комментарий продавца
Дякую за відгук!
Володимир І.- Комментарий продавца

Все супер