Відгуки про компанію Інтернет магазин бджільництва "Вулик"
- Микола Л.
Дякую! Все пройшло швидко та добре, товар був в наявності, ціна актуальна.
Виталий К.Все підійшло, чудово огоргуло відро. вже працює над декристалізацією.
дякую.Олексій К.- Ермоленко П.
- Юлія Г.
- Вячеслав Ч.
- Амон
- Сергей А.
Простой, большой и похоже что точный! Дякуемо.
- Коментар продавця
Дякую за відгук!
Володимир І.- Коментар продавця

Все супер